DW-05-20-L-D-815
Samtec Inc.
型号:
DW-05-20-L-D-815
描述:
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.205" (5.207mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.815" (20.700mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)