DW-06-15-T-D-414
Samtec Inc.
型号:
DW-06-15-T-D-414
描述:
CONN HDR 12POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.106" (2.692mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.414" (10.516mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)