DW-07-07-T-T-200
Samtec Inc.
型号:
DW-07-07-T-T-200
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 21POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 3
Number of Positions 21
Color Black
Length - Post (Mating) 0.120" (3.048mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.430" (10.922mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)