DW-09-10-T-S-460
Samtec Inc.
型号:
DW-09-10-T-S-460
描述:
CONN HDR 9POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 9
Color Black
Length - Post (Mating) 0.260" (6.604mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.460" (11.684mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)