DW-10-09-T-S-447-LL
Samtec Inc.
型号:
DW-10-09-T-S-447-LL
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 10
Color Black
Length - Post (Mating) 0.173" (4.394mm)
Row Spacing -
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.447" (11.354mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)