DW-10-20-T-D-1020
Samtec Inc.
型号:
DW-10-20-T-D-1020
品牌:
Samtec Inc.
描述:
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 20
Color Black
Length - Post (Mating) -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Termination Solder
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.020" (25.908mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)