DW-11-20-T-D-200
Samtec Inc.
型号:
DW-11-20-T-D-200
描述:
CONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 22
Color Black
Length - Post (Mating) 0.820" (20.828mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.130" (28.702mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)