DW-12-12-G-T-685
Samtec Inc.
型号:
DW-12-12-G-T-685
描述:
CONN HDR 36POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 3
Number of Positions 36
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.030" (26.162mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.685" (17.400mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)