DW-17-19-T-D-1005
Samtec Inc.
型号:
DW-17-19-T-D-1005
描述:
CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.215" (5.461mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.005" (25.527mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)