DW-20-08-T-S-406
Samtec Inc.
型号:
DW-20-08-T-S-406
描述:
CONN HDR 20POS 0.1 STACK T/H TIN
Color Black
Length - Post (Mating) 0.014" (0.356mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.530" (13.462mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.406" (10.312mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)