DW-22-09-F-Q-200
Samtec Inc.
型号:
DW-22-09-F-Q-200
描述:
CONN HDR 44POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 3
Number of Positions 44
Color Black
Length - Post (Mating) 0.420" (10.668mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)