DW-22-11-G-D-600
Samtec Inc.
型号:
DW-22-11-G-D-600
描述:
CONN HDR 44POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 44
Color Black
Length - Post (Mating) 0.220" (5.588mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.930" (23.622mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.600" (15.240mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)