DW-22-14-F-S-1080
Samtec Inc.
型号:
DW-22-14-F-S-1080
描述:
CONN HDR 22POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 22
Color Black
Length - Post (Mating) 0.240" (6.096mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.080" (27.432mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)