DW-23-13-F-D-930
Samtec Inc.
型号:
DW-23-13-F-D-930
描述:
CONN HDR 46POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 46
Color Black
Length - Post (Mating) 0.190" (4.826mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.930" (23.622mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)