DW-24-09-F-S-430
Samtec Inc.
型号:
DW-24-09-F-S-430
描述:
CONN HDR 24POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 24
Color Black
Length - Post (Mating) 0.190" (4.826mm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.430" (10.922mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)