DW-25-09-T-D-393
Samtec Inc.
型号:
DW-25-09-T-D-393
描述:
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H TIN
Color Black
Length - Post (Mating) 0.227" (5.766mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.393" (9.982mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)