DW-25-10-T-D-225
Samtec Inc.
型号:
DW-25-10-T-D-225
描述:
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 50
Color Black
Length - Post (Mating) 0.495" (12.573mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 0.830" (21.082mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.225" (5.715mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)