DW-25-14-G-S-1280
Samtec Inc.
型号:
DW-25-14-G-S-1280
描述:
CONN HDR 25POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 25
Color Black
Length - Post (Mating) 0.040" (1.016mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.280" (32.512mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)