DW-27-09-F-S-400
Samtec Inc.
型号:
DW-27-09-F-S-400
描述:
CONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 27
Color Black
Length - Post (Mating) 0.220" (5.588mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 0.730" (18.542mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.400" (10.160mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)