DW-27-15-F-S-375
Samtec Inc.
型号:
DW-27-15-F-S-375
描述:
CONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.145" (3.683mm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.375" (9.525mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)