DW-27-19-F-S-1000
Samtec Inc.
型号:
DW-27-19-F-S-1000
描述:
CONN HDR 27POS 0.1 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.220" (5.588mm)
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.000" (25.400mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)