DW-34-13-F-D-940
Samtec Inc.
型号:
DW-34-13-F-D-940
描述:
CONN HDR 68POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 68
Color Black
Length - Post (Mating) 0.180" (4.572mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.940" (23.876mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)