DW-34-13-F-S-975
Samtec Inc.
型号:
DW-34-13-F-S-975
描述:
CONN HDR 34POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 34
Color Black
Length - Post (Mating) 0.145" (3.683mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 1.230" (31.242mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.975" (24.765mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)