DW-34-15-F-D-285
Samtec Inc.
型号:
DW-34-15-F-D-285
描述:
CONN HDR 68POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 68
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.285" (7.239mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)