DW-38-15-F-S-285
Samtec Inc.
型号:
DW-38-15-F-S-285
描述:
CONN HDR 38POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 38
Color Black
Length - Post (Mating) 0.235" (5.969mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 0.630" (16.002mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.285" (7.239mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)