DW-39-19-F-S-990
Samtec Inc.
型号:
DW-39-19-F-S-990
描述:
CONN HDR 39POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 39
Color Black
Length - Post (Mating) 0.230" (5.842mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.990" (25.146mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)