DW-40-14-G-Q-200
Samtec Inc.
型号:
DW-40-14-G-Q-200
描述:
CONN HDR 80POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 3
Number of Positions 80
Color Black
Length - Post (Mating) 1.120" (28.448mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)