DW-46-19-F-D-995
Samtec Inc.
型号:
DW-46-19-F-D-995
描述:
CONN HDR 92POS 0.1 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 92
Color Black
Length - Post (Mating) 0.225" (5.715mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 3.00µin (0.076µm)
Length - Overall Pin 1.330" (33.782mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.995" (25.273mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)