DW-50-14-T-S-1220
Samtec Inc.
型号:
DW-50-14-T-S-1220
描述:
CONN HDR 50POS 0.1 STACK T/H TIN
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 50
Color Black
Length - Post (Mating) 0.100" (2.540mm)
Row Spacing -
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) -
Length - Overall Pin 1.430" (36.322mm)
Contact Finish - Post (Mating) Tin
Series Flex Stack, DW
Pitch 0.100" (2.54mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 1.220" (30.988mm)
Length - Tail 0.110" (2.794mm)