DWM-05-58-S-S-232
Samtec Inc.
型号:
DWM-05-58-S-S-232
描述:
CONN HDR 5POS 0.05 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.353" (8.966mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.705" (17.907mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.232" (5.893mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)