DWM-12-58-S-S-500
Samtec Inc.
型号:
DWM-12-58-S-S-500
描述:
CONN HDR 12POS 0.05 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Color Black
Length - Post (Mating) 0.085" (2.159mm)
Row Spacing -
Length - Overall Pin 0.705" (17.907mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.500" (12.700mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)