DWM-13-55-G-D-200
Samtec Inc.
型号:
DWM-13-55-G-D-200
描述:
CONN HDR 26POS 0.05 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 26
Color Black
Length - Post (Mating) 0.290" (7.366mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.610" (15.494mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.200" (5.080mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)