DWM-15-57-G-D-350
Samtec Inc.
型号:
DWM-15-57-G-D-350
描述:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.180" (4.572mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.650" (16.510mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.350" (8.890mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)