DWM-15-61-L-D-665
Samtec Inc.
型号:
DWM-15-61-L-D-665
描述:
CONN HDR 30POS 0.05 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.265" (6.731mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 1.050" (26.670mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.665" (16.891mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)