DWM-26-58-G-D-405
Samtec Inc.
型号:
DWM-26-58-G-D-405
描述:
CONN HDR 52POS 0.05 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 52
Color Black
Length - Post (Mating) 0.180" (4.572mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Length - Overall Pin 0.705" (17.907mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.405" (10.287mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)