DWM-33-51-G-D-230
Samtec Inc.
型号:
DWM-33-51-G-D-230
描述:
CONN HDR 66POS 0.05 STACK T/H
Color Black
Length - Post (Mating) 0.060" (1.524mm)
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 10.0µin (0.25µm)
Length - Overall Pin 0.410" (10.414mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.230" (5.842mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)