DWM-35-01-S-D-330
Samtec Inc.
型号:
DWM-35-01-S-D-330
描述:
CONN HDR 70POS 0.05 STACK T/H
用户指南
Number of Rows 2
Number of Positions 70
Color Black
Length - Post (Mating) -
Row Spacing 0.100" (2.54mm)
Product Status Active
Contact Finish Thickness - Post (Mating) 30.0µin (0.76µm)
Length - Overall Pin 0.450" (11.430mm)
Contact Finish - Post (Mating) Gold
Series Flex Stack, DWM
Pitch 0.050" (1.27mm)
Mfr Samtec Inc.
Length - Stack Height 0.330" (8.382mm)
Length - Tail 0.120" (3.048mm)