Bulgin
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.03
$7.03
10
$4.9723
$49.723
100
$4.072935
$407.2935
500
$3.433566
$1716.783
1000
$3.149402
$3149.402
2000
$3.019166
$6038.332
请发送询价,我们将立即回复。

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | - |
| Viewing Angle | - |
| Termination Style | PC Pin |
| Panel Cutout Dimensions | 0.24" (6.10mm) |
| Millicandela Rating | 2.5mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | DX1116 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2V |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Wavelength - Peak | - |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA |
| Base Product Number | DX1116 |
| Lens Size | 4.00mm Dia |