DY3650-628-2S-4X24IN-H127
DOU YEE ENTERPRISES
型号:
DY3650-628-2S-4X24IN-H127
描述:
BAG STATIC SHLD MTL 4"X24" 1=100
库存 : 23600
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 5
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Tensile Strength 5000 psi
Color -
Static Discharge Shielding <15nJ
Metal Layer In
Length - Inside 24" (609.6mm)
Closure System User Defined - Clips, Heat Seal, Tape
Product Status Active
Thickness 2.8 mil (71.12 microns)
Series SUPERSHIELD® DY3650
Width - Inside 4" (101.6mm)