DZ4J360K0R
Panasonic Electronic Components
型号:
DZ4J360K0R
封装:
SMini4-F3-B
描述:
DIODE ZENER ARRAY 36V SMINI4
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Configuration 2 Independent
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMini4-F3-B
Current - Reverse Leakage @ Vr 50 nA @ 27 V
Series -
Package / Case 4-SMD, Flat Leads
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 36 V
Mfr Panasonic Electronic Components
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 250 Ohms