首页 / 晶体 / E1SB32E001501ECBB8
minImg
E1SB32E001501ECBB8
Hosonic Electronic Co., Ltd
型号:
E1SB32E001501ECBB8
描述:
XTAL 2016 32MHZ, 9PF/10/10/-20+7
库存 : 1349
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Load Capacitance 9pF
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Frequency Tolerance ±10ppm
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Frequency Stability ±10ppm
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Series E1S
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr Hosonic Electronic Co., Ltd
Operating Mode Fundamental
Frequency 32 MHz