E25/13/7-3C96
Ferroxcube
型号:
E25/13/7-3C96
品牌:
Ferroxcube
封装:
E 25 x 13 x 7
描述:
FERRITE CORE E 3C96
用户指南
Tolerance -
Material 3C96
Core Type E
Product Status Active
Supplier Device Package E 25 x 13 x 7
Series -
Length 0.984" (25.00mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.504" (12.80mm)
Package Bulk
Width 0.295" (7.50mm)