E2E-X12B2L18 2M
Omron Automation and Safety
型号:
E2E-X12B2L18 2M
描述:
SENSOR INDUCT 12MM PNP M18 NC
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Sensing Distance 0.472" (12mm)
Output Type PNP-NC, 3-Wire
Termination Style Cable Leads
Response Frequency 500Hz
Shielding Shielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V