E2E-X14B1DL18 5M
Omron Automation and Safety
型号:
E2E-X14B1DL18 5M
描述:
SENSOR INDUCT 14MM PNP M18 NO
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Sensing Distance 0.551" (14mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Termination Style Cable Leads
Response Frequency 350Hz
Shielding Shielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M18
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V