E2E-X18MY1-M4
Omron Automation and Safety
型号:
E2E-X18MY1-M4
描述:
SENSOR PROX INDUCTIVE 18MM CYL
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67
Sensing Distance 0.709" (18mm)
Output Type SCR-NO, 2-Wire
Termination Style Connector
Response Frequency 25Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2E
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 20 VAC ~ 264 VAC