E2E-X1R5B1TL8 2M
Omron Automation and Safety
型号:
E2E-X1R5B1TL8 2M
描述:
SENSOR INDUCT 1.5MM PNP M8 NO
库存 : 4
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Sensing Distance 0.059" (1.5mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Termination Style Cable Leads
Response Frequency 2kHz
Shielding Shielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M8
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V