首页 / 接近传感器 - 工业 / E2E-X50MB1DL30-M1TJR 0.3M
minImg
E2E-X50MB1DL30-M1TJR 0.3M
Omron Automation and Safety
型号:
E2E-X50MB1DL30-M1TJR 0.3M
描述:
SENSOR INDUCT 50MM PNP M30 NO
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP67, IP69K
Sensing Distance 1.969" (50mm)
Output Type PNP-NO, 3-Wire
Termination Style Cable with Connector
Response Frequency 100Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2E NEXT
Package / Case Cylinder, Threaded - M30
Sensor Type Inductive
Voltage - Supply 10V ~ 30V