E2K-C25ME2
Omron Automation and Safety
型号:
E2K-C25ME2
描述:
SENSOR PROX CAP 3MM-25MM CYLIND
库存 : 33
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP66
Sensing Distance 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm)
Output Type NPN-NC, 3-Wire
Termination Style Cable Leads
Response Frequency 70Hz
Shielding Unshielded
Product Status Active
Indicator LED
Series E2K
Package / Case Cylinder
Sensor Type Capacitive
Voltage - Supply 10V ~ 40V