E30RA-I-MW400-N
Focus LCDs
型号:
E30RA-I-MW400-N
品牌:
Focus LCDs
描述:
3.0" TFT IPS MIPI DSI
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Touchscreen Non-Touch
Viewing Area 37.52mm W x 66.08mm H
Dot Pixels 480 x 854
Controller Type ST7701S
Display Mode Transmissive
Product Status Active
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 3" (76.20mm)