首页 / 铁氧体磁芯 / E32/6/20-3C95-A250-P
minImg
E32/6/20-3C95-A250-P
Ferroxcube
型号:
E32/6/20-3C95-A250-P
品牌:
Ferroxcube
封装:
E 32 x 6 x 20
描述:
FERRITE CORE E 3C95
用户指南
Tolerance -
Material 3C95
Core Type E
Product Status Active
Supplier Device Package E 32 x 6 x 20
Series -
Length 1.250" (31.75mm)
Gap -
Mfr Ferroxcube
Height 0.250" (6.35mm)
Package Bulk
Width 0.800" (20.32mm)